Szkolenie weekendowe od 27 lutego 2015

Centrum Psychologiczne WIDNOKRĄG” serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji szkolenia, dającego kwalifikacje do pracy w zawodzie opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym.

Nasz kurs to nie tylko uzyskanie nowych umiejętności, ale również dobrze zainwestowane pieniądze i praktyczna wiedza z zakresu rozwoju, wychowania dzieci, a także budowania relacji z innymi, którą można wykorzystać w pracy i w domu.

Nasi absolwenci z powodzeniem znajdują pracę jako opiekun w miejskich lub prywatnych placówkach, jako nianie lub też otwierają własne żłobki i kluby dziecięce.

Koszt szkolenia to 2 200 zł.

Przy zgłoszeniach do 19 LUTEGO 2015 roku CENA PROMOCYJNA –  1980 zł.

O sfinansowanie szkolenia można ubiegać się przez swój powiatowy urząd pracy – dotyczy osób zarejestrowanych – zadzwoń, napisz do nas, a udzielimy Ci szczegółowych informacji w tym zakresie). Szkolenie spełnia wymóg 25 godzin tygodniowo.

W ramach szkolenia uzyskasz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej – pediatrycznej (certyfikat honorowany na terenie całej Unii Europejskiej) oraz indywidualną konsultację z coachem kariery (dla osób chętnych, prosimy o zgłaszanie się do skorzystania z konsultacji). Program szkolenia (200 godzin zajęć teoretycznych plus 80 godzin zajęć praktycznych) został zatwierdzony przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

POCZĄTEK KURSU WEEKENDOWEGO: OD 27 LUTEGO 2015r.

Miejsce przeprowadzenia szkolenia w naszej siedzibie – Centrum Warszawy, ul. Gałczyńskiego 4 lok. 201, u zbiegu ulic Nowy Świat i Foksal

NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!