Psychoterapia

Indywidualna

Silhouette of an exhausted sportsman at sunset

 

Jeśli chcesz żyć bardziej świadomie, nauczyć się budować satysfakcjonujące relacje z ludźmi czy poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości, to zadzwoń lub napisz do nas w celu umówienia się na spotkanie z psychoterapeutą.

Terapia indywidualna dzieci i młodzieży – 50 min. – 150 zł. Terapia indywidualna osób dorosłych – 50 min. – 150 zł.

Oferujemy psychoterapię dla dzieci i młodzieży, której celem jest pomoc w rozpoznawaniu i skutecznym radzeniu sobie z własnymi emocjami, umożliwienie odreagowania napięcia oraz zmianę niepożądanych zachowań. Na pierwsze spotkanie z psychoterapeutą zapraszamy samych rodziców, bez dzieci.

Osoby dorosłe zgłaszające się na psychoterapię indywidualną mogą uzyskać pomoc w rozwiązaniu tych problemów, które od dłuższego czasu utrudniają im satysfakcjonujące funkcjonowanie.

Cel i przebieg terapii dopasowany jest do indywidualnych potrzeb każdej osoby i ustalany jest podczas pierwszego spotkania.

Zajmujemy się pomocą osobom cierpiącym na:

  • zaburzenia depresyjne
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia zachowania
  • zaburzenia odżywiania

 

Grupowa

Group of young people holding papers with smileys

 

Szukasz bezpiecznego miejsca wśród ludzi, z którymi wiążą Cię podobne doświadczenia, przeżycia i plany na przyszłość? Potrzebujesz zobaczyć, jak inni radzą sobie w podobnych sytuacjach w życiu? Zadzwoń lub napisz do nas w celu umówienia się na spotkanie z psychoterapeutą.

Terapia grupowa – 120 min. – 90 zł. Spotkania odbywają się raz na tydzień.

Terapia grupowa skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Jej celem jest pomoc w uzyskaniu wglądu oraz znalezieniu skutecznych sposobów radzenia sobie z własnymi trudnościami. Udział w grupie daje możliwość dostrzeżenia pewnych typowych dla siebie, nie zawsze korzystnych, mechanizmów budowania relacji oraz dokonania zmiany w tym zakresie. Pozwala lepiej przyjrzeć się sobie oraz nauczyć się jak zbudować satysfakcjonujące związki z innymi ludźmi.  Daje oparcie i zrozumienie, zmniejsza poczucie pustki i osamotnienia. Kwalifikacja do grupy odbywa się podczas indywidualnego spotkania z terapeutą. Cele terapeutyczne zależą od charakteru danej grupy i ustalane są wspólnie podczas pierwszej sesji. Liczba osób biorących udział w grupie – od 6 do 10.

 

Rodzinna

Family holding house

Jeśli w Twojej rodzinie pojawiają się konflikty, z którymi nie potraficie sobie poradzić, macie problemy w skutecznym komunikowaniu się i wzajemnym zrozumieniu, to warto już teraz skorzystać z terapii rodzinnej. Zadzwoń lub napisz do nas w celu umówienia się na pierwsze spotkanie.

Terapia rodzinna – 90 min. – 250 zł. Częstotliwość sesji ustalana jest podczas pierwszego spotkania.

Terapię prowadzi dwóch terapeutów.

Cykl spotkań terapeutycznych, w którym uczestniczy cała rodzina. Cele ustalane są indywidualnie z rodziną. Mogą dotyczyć poprawy komunikacji, relacji między członkami rodziny, wprowadzenia konstruktywnych zasad funkcjonowania, nauki stawiania granic oraz rozwiązywania problemów wychowawczych. Warunkiem uczestniczenia w terapii jest zgoda wszystkich członków rodziny.

Psychoterapia prowadzona jest przez dwóch psychoterapeutów.

 

Par i małżeństw

Backpackers

 

Jeśli czujesz, że w Twoim związku brakuje zaufania i wzajemnego zrozumienia, masz wrażenie, że oddalacie się od siebie i nie potraficie już ze sobą rozmawiać, tak jak dawniej, to zapraszamy Was do wzięcia udziału we wspólnej terapii.

Terapia par i małżeństw – 90 min. – 200 zł. W zależności od częstotliwości spotkań koszt terapii ustalany jest indywidualnie.

Terapia par i małżeństw skierowana jest do osób gotowych pracować nad swoją relacją. Celem jest poprawa komunikacji między partnerami, wzajemne zrozumienie, wyjście z kryzysu oraz rozwój każdego z partnerów.

Warunkiem uczestniczenia w terapii jest dobrowolna zgoda każdej ze stron.

Cele i częstotliwość sesji ustalana jest indywidualnie w zależności od zgłaszanych potrzeb i problemów.