ODWOŁANIE TERMINU ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA W RAMACH JESIENNEJ EDYCJI SZKOLENIA WEEKENDOWEGO „OPIEKUN W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM”

W ZWIĄZKU Z POGARSZAJĄCYM SIĘ STANEM EPIDEMIOLOGICZNYM W KRAJU ORAZ WŁĄCZENIEM WARSZAWY DO TZW. „CZERWONEJ STREFY” Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE MUSIMY ODWOŁAĆ PLANOWANY NA 7 LISTOPADA TERMIN ROZPOCZĘCIA SZKOLENIA DLA OPIEKUNA W ŻŁOBKU LUB KLUBIE DZIECIĘCYM.

ZE WZGLĘDU NA BRAK MOŻLIWOŚCI USTALENIA KONKRETNEJ DATY ROZPOCZĘCIA KOLEJNEGO SZKOLENIA, WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPISEM ZAPRASZAMY DO INDYWIDUALNEGO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB MAILOWEGO.

 

MAMY NADZIEJĘ, ŻE JUŻ NIEBAWEM BĘDZIEMY MOGLI SPOTKAĆ SIĘ NA SALI SZKOLENIOWEJ I Z RADOŚCIĄ POWITAĆ KOLEJNĄ GRUPĘ PRZYSZŁYCH OPIEKUNEK !

 

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń zawodowych dających uprawnienia do pracy z dziećmi poniżej 3 roku życia. Szkolenia kierowane są do osób, które chcą rozpocząć pracę w instytucjach opieki nad małymi dziećmi (w żłobkach, grupach żłobkowych w przedszkolach, klubach dziecięcych, jako dzienny opiekun oraz jako niania) oraz zwiększyć swoje kompetencje rodzicielskie i osobiste.

Podczas szkolenia uczestnicy między innymi:
~ zdobywają i poszerzają wiedzę na temat prawidłowego rozwoju małych dzieci oraz najczęściej występujących zaburzeń,
~ wykonują czynności opiekuńczo-pielęgnacyjne na lalkach,
~ ćwiczą kompetencje osobiste w zakresie komunikacji, radzenia sobie w sytuacjach trudnych/stresowych,
~ nabywają wprawy w udzielaniu pierwszej pomocy dzieciom i dorosłym
~ poznają organizację pracy w żłobku, nauczą się planować pracę w rytmie rocznym, miesięcznym, tygodniowym i dziennym
~ przygotują się do prowadzenia zajęć edukacyjnych
~ przybliżają sobie założenia najskuteczniejszych metod wychowawczych

Nasze szkolenia są tak przygotowane, by zdecydowaną większość wiedzy przyswoić podczas zajęć, w przyjaznej, sprzyjające kreatywności i zapamiętywaniu atmosferze. Część praktyczną szkolenia organizujemy w prywatnych placówkach zajmujących się opieką na dziećmi do lat 3. Termin praktyk i lokalizację placówki uzgadniamy indywidualnie z kursantem.

Jeśli zastawiasz się, czy przyjść na szkolenie „Opiekun w żłobku” – lepiej nie trafisz!

Cena szkolenia to 2280 zł, w tym 200 zł zaliczki, którą należy wpłacić, aby zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu. Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na dogodne raty.

 

Tutaj można pobrać kartę zgłoszeniową na szkolenie 2020_karta_zgłoszeniowa, którą należy wypełnić i przesłać na adres centrum@cpwidnokrag.pl

Zapraszamy – liczba miejsc ograniczona!