POMOC PSYCHOLOGICZNA ON – LINE

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju i konieczność dbania o wspólne bezpieczeństwo zapraszamy do korzystania z pomocy psychologicznej on – line.

Wszystkie konsultacje i sesje terapeutyczne będą obecnie prowadzone w formie video – rozmów za pośrednictwem bezpiecznych kanałów komunikacji w Internecie.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu prowadzenia spotkań on – line będą omawiane z terapeutą lub psychologiem podczas pierwszej konsultacji.

 

Znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej, odczuwasz lęk, niepokój, nie wiesz, jak poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami, chciałbyś nauczyć się budować dobre i bezpieczne relacje z ludźmi, lepiej poznać siebie i skutecznie porozumiewać się z innymi, chciałbyś nauczyć się dostrzegać  siebie i swoje granice. Wszystkie te opisane powyżej sytuacje i potrzeby są najczęstszym powodem zgłoszenia się po pomoc psychologiczną. Jeśli czujesz się podobnie – zadbaj o siebie – zadzwoń/napisz i umów się na pierwsze spotkanie ze specjalistą.

 

Mając na uwadze wzrastające potrzeby skorzystania ze wsparcia psychologicznego oferujemy pomoc przez 6 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 20.00. W sprawach nagłych, wymagających natychmiastowej interwencji kryzysowej, istnieje możliwość umówienia się na spotkanie jeszcze tego samego dnia! 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu umówienia terminu konsultacji psychologicznej.