Bezpłatne szkolenie Opiekun w żłobku – praca po ukończeniu szkolenia

Gwarancja pracy jako Opiekun w żłobku lub Dzienny Opiekun po ukończeniu bezpłatnego szkolenia 

Szkolenie realizowane jest we współpracy z Urzędem Miasta st. Warszawy oraz Zespołem Warszawskich Żłobków.

Rekrutacja osób, które chcą wziąć udział w szkoleniu dla opiekuna w żłobku i mieć gwarancję podjęcia pracy w żłobku lub w punkcie dziennej opieki trwa do 30.07.2018 r.

Opiekunowie w żłobku lub dzienni opiekunowie są zatrudniani na umowę o pracę przez Zespół Warszawskich Żłobków. Pracują w publicznych żłobkach na terenie m.st. Warszawy lub w odpowiednio przygotowanych lokalach wskazanych przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Opiekują się odpowiednio 8-giem (w żłobku) lub 5-ką (w punkcie dziennej opieki) dzieci do 3 roku życia.

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, skontaktuj się z nami pod adresem centrum@cpwidnokrag.pl a my prześlemy Ci kartę zgłoszeniową- wypełnij ją, dołącz CV i odeślij na nasza adres mailowy.

Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu zaproszenia na spotkanie informacyjno- rekrutacyjne.
Więcej informacji na temat szkolenia i pracy opiekuna w żłobku lub opiekuna dziennego znajdziesz na naszej stronie internetowej www.cpwidnokrag.pl lub pod numerem telefonu: 789-249-162.

Jeśli zależy Ci na podjęciu pracy, to zgłoś się już dzisiaj!!! Liczba miejsc ograniczona!!!