Rekrutacja na jesienną edycję szkolenia dla Opiekunów w żłobku!!!

Trwa rekrutacja na jesienną edycję szkolenia dla Opiekunów w żłobku!!!

Serdecznie zapraszamy na ostatnią w tym roku edycję szkolenia pn. ”Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”.

Cena regularna 2200 zł- dla osób, które zgłoszą się do końca 21 września br. oferta promocyjna 1980 zł– ponadto istnieje możliwość uregulowania tej należności w dogodnych ratach.

Uruchomienie kursu zaplanowano na 3 października (zajęcia będą realizowane w weekendy). Chcemy, aby w nowy rok nasi kursanci mogli wejść z nowymi kwalifikacjami i możliwościami zdobycia pracy w nowo zdobytym zawodzie. Oebcnie obserwujemy, że na osoby posiadające zawód opiekuna dzieci do lat 3 jest duże zapotrzebowanie na rynku pracy.

Wiemy od naszych dotychczasowych absolwentów, że praca z maluszkami daje im dużo satysfakcji i pozwala obserwować natychmiast efekty codziennego trudu w postaci uśmiechniętych buzi zadowolonych i bezpiecznych dzieci

Tak więc, jeśli myślisz o podjęciu pracy z dziećmi do lat 3, a może chcesz zmienić zawód, by mieć w końcu możliwość wykorzystania drzemiących w Tobie pokładów ciepła, empatii i troski o rozwój małego dziecka, zgłoś się do nas na 280 godzinne szkolenie – prześlemy Ci kartę zgłoszeniową – wszystkie pozostałe szczegóły na temat kursu opublikujemy wkrótce-zaglądajcie.